Zbieranie dowodów do spraw rozwodowych

Detektyw Biura Detektywistycznego No secrets weryfikuje wierność wskazanej osoby poprzez obserwację stacjonarną i mobilną oraz  wykonuje inne, niezbędne ustalenia dotyczące obserwowanej osoby. Wykonuje dokumentację w formie pisemnej, materiałów wideo oraz fotograficznej. Klient po wykonaniu zlecenia otrzymuje sprawozdanie w formie pisemnej oraz nośnik z zebranymi materiałami. W razie potrzeby występuje również jako świadek klienta, poświadczając zebrane materiały.

Dowody w sprawach rozwodowych pomogą w uzyskaniu orzeczenia o winie lub zdradzie partnera. Wynajęcie prywatnego detektywa umożliwia zebranie dowodów do spraw rozwodowych, które będą legalne i będą mogły zostać przedstawione sądowi podczas rozprawy rozwodowej. Dowodami mogą być zdjęcia, nagrania wideo i audio. Z racji, że sprawy rozwodowe nie są proste, dowody warto zbierać już przed złożeniem pozwu.

Nie trać czasu na sprawdzanie partnera. Zleć zebranie dowodów zdrady profesjonalistom. 

Zadzwoń, by uzyskać profesjonalną pomoc: +48 530 210 878

Biuro Usług Detektywistycznych

NO SECRETS

ul. Kopernika 21
87-100 Toruń

+48 530 210 878

kontakt@detektyw-torun.pl 

Licencja

Uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na podstawie Zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz licencji detektywa wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.