Wynajem lub montaż w aucie klienta lokalizatora GPS wraz z obsługą platformy

Oferuję wynajem lub montaż najwyższej klasy lokalizatora GPS wraz z platformą online , dzięki której klient może monitorować auto z każdego  i w każdym miejscu  na świecie. Roaming w cenie montażu lub wynajmu. Dzięki akumulatorowi 5200 mAH urządzenie pracuje przez co najmniej 28 dni (sprawdzone praktycznie) a wg danych producenta nawet 45 dni bez potrzeby ładowania. Urządzenie w stanie spoczynku przechodzi w tryb offline, co znacznie przedłuża żywotność baterii.
 

lokalizator gpswynajem lokalizatora GPS

 

Platforma jest w pełni obsługiwana  również w języku polskim, menu jest bardzo czytelne i nie sprawia problemu z obsługą nawet mniej doświadczonego w obsłudze telefonu, smartfonu czy tabletu. Bardzo silny magnes pozwala na montaż urządzenia bez najmniejszego problemu. Klient otrzymuje osobisty login i hasło do obsługi platformy. Zostaje poinstruowany w jaki sposób użytkować urządzenie i serwer oraz jak sprawdzić historię poruszania się auta.

jak działa lokalizator gps

Na jednej platformie możliwa jest obserwacja do 3 pojazdów. Ruch pojazdów odbywa się na bieżąco ,wskazują bieżącą pozycję co 30 sek. Urządzenie oprócz GPS wykorzystuje również sieć GSM. Dzięki niej  możemy pozyskać informacje o stanie baterii oraz również aktualną pozycję w przypadku utraty ( co jest niezwykłą rzadkością ) sygnału z satelity.
 
Zobacz wideo jak działa lokalizator GPS

https://www.youtube.com/watch?v=iQHQwKTlHNU

Urządzenie  jest przygotowane do pracy. Nie ma potrzeby wykonywać żadnych doładowań karty lub wykonywania innych, jak w przypadku innych lokalizatorów   opłat, o których klient dowiaduje się dopiero po zakupie. Lokalizator jest W PEŁNI PRZYGOTOWANY, SPRAWDZONY I GOTOWY DO PRACY.

Platforma posiada inne, przydatne funkcje typu dzienny przebieg, średnie prędkości, po ustawieniu parametrów również średnie zużycie i koszt paliwa.

W razie potrzeby dojeżdżam do klienta.

Biuro Usług Detektywistycznych

NO SECRETS

ul. Kopernika 21
87-100 Toruń

+48 530 210 878

kontakt@detektyw-torun.pl 

Licencja

Uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na podstawie Zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz licencji detektywa wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.