Wykrywanie podsłuchów

Masz wrażenie, że ktoś Cię podsłuchuje? Obawiasz się, że poufne informacje Twojej firmy mogą zostać skradzione bądź podsłuchane? Szykuje się spotkanie, a Ty chcesz mieć pewność, że wszystko, co zostanie powiedziane na konferencji, na niej pozostanie? W dzisiejszych czasach gdy podsłuchy są niewidoczne praktycznie gołym okiem, skrywać się mogą nawet w długopisie na naszych biurkach, bezpieczeństwo rozmów jest zagrożone. Jeśli masz podejrzenia, że mogłeś zostać ofiarą podsłuchu, nie wywracaj samemu biura i całej firmy do góry nogami. Sięgnij po pomoc profesjonalistów. Detektywi z biura detektywistycznego No Secrets zajmą się tematem skutecznie i dyskretnie. Wykrywanie podsłuchów to nasza specjalność.

Jak działamy?

Strach przed wyciekiem prywatnych rozmów i informacji poufnych jest całkowicie zrozumiały w dzisiejszych czasach, przez ogólnodostępne narzędzia szpiegujące.

Jakie działania antypodsłuchowe możemy Ci zaoferować? Dysponując profesjonalnym sprzętem do wykrywania pluskiew wpierw badamy zagrożenie na każdym terenie, który sobie zażyczysz. Z pomocą detektorów i wykrywaczy specjaliści w działaniach detektywistycznych badają dokładnie biura, sale konferencyjne domy oraz pojazdy, które mogą być narażone na umieszczenie podsłuchu. Dokładne przeszukanie danego obszaru pozwoli całkowicie wyeliminować możliwe urządzenia do nielegalnego podsłuchu.

Wszystkie zlecenia traktowane są przez nas poważnie i z pełnym profesjonalizmem. Nie zadręczaj się domysłami, tylko pozwól ekspertom wykonać wykrywanie podsłuchów w każdym miejscu, które tego wymaga. Twoje prywatne oraz finansowe rozmowy pozostaną bezpieczne i wolne od nielegalnych podsłuchów.

Zadzwoń, by uzyskać profesjonalną pomoc: +48 530 210 878

 

Wykrywanie podsłuchów – ile kosztuje?

Profesjonalne narzędzia oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwala w sposób dyskretny i dokładny wykonać usługę wykrywania podsłuchów. Jej cena waha się w zależności od powierzchni do przeszukania, jednakże wbrew ogólnemu przekonaniu kwoty są bardzo korzystne i adekwatne do wykonywanej usługi. Poza wykryciem możliwych podsłuchów nasi detektywi przygotują dokładny raport dla naszych zleceniodawców z wykonanych działań. Dodatkowo przekażemy informacje, jak zabezpieczyć się przed wyciekiem informacji za pośrednictwem podsłuchów.

Kiedy wykrywamy podsłuch?

Dewizą naszego biura detektywistycznego są dyskrecja i profesjonalizm. Przez charakter wykrywania podsłuchów przeszukanie może odbywać się w porach wieczornych lub nocnych bądź tuż przed umówionym spotkaniem, aby zachować stuprocentową pewność, że żadne informacje finansowe, handlowe bądź polityczne, ogólnie określane poufnymi nie zostaną przejęte przez konkurencję lub inne niepowołane ręce. Zdajemy sobie sprawę, że szybkość wykrycia podsłuchu ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo informacji naszych klientów, dlatego pojawimy się w dogodnym terminie przede wszystkim dla klienta.

Gdzie szukamy podsłuchów?

Wszędzie tam, gdzie występuje prawdopodobieństwo podsłuchu, np.:

  • wykrywanie podsłuchów w samochodzie,
  • wykrywanie podsłuchów w domu,
  • wykrywanie podsłuchów w biurach,
  • wykrywanie podsłuchów w budynkach firmowych,
  • wykrywanie podsłuchów w salach konferencyjnych,
  • wykrywanie podsłuchów w telefonie.

Oferujemy profesjonalne wykrywanie podsłuchów w samochodach, mieszkaniach, w firmie i w domu. Sprawdzamy pojazdy lub nieruchomości pod kątem występowania ukrytych kamer oraz czynnych podsłuchów, które współpracują z odbiornikiem. Często zamiast w/w urządzeń występują popularne dyktafony, które są w stanie nagrywać kilka- kilkanaście  godzin rozmów bez przerwy. Są to urządzenia na ogół z funkcją automatycznego  uruchamiania po wykryciu głosu, co powoduje, że dyktafon może pracować kilka lub kilkanaście dni. Detektyw sprawdzi również, czy pojazd klienta nie posiada zamontowanego lokalizatora GPS.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe działania w zakresie wykrywania podsłuchów (m.in. radiowych, laserowych, na podczerwień, urządzeń rejestrujących) oraz ich analizę.

Wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer realizujemy korzystając z profesjonalnych urządzeń.

Czujesz, że ktoś Ciebie podsłuchuje? Skontaktuj się z nami! Sprawdzimy Twoje otoczenie,  namierzymy ewentualny podsłuch.

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej: +48 530 210 878

Biuro Usług Detektywistycznych

NO SECRETS

ul. Kopernika 21
87-100 Toruń

+48 530 210 878

kontakt@detektyw-torun.pl 

Licencja

Uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na podstawie Zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz licencji detektywa wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.