Test na obecność plemników na bieliźnie (test wierności)

Na jakiej zasadzie działa Test Wierności:
Test Wierności wykrywa białko z którego jest zbudowany w 96 % plemnik w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Czas skutecznego wykonania testu to ok. 2-5 dni po stosunku seksualnym oczywiście bez prezerwatywy. Ten niedługi okres czasu pozwala na dokładną identyfikacje personalną właściciela znalezionych plemników. Pozytywny wynik testu wierności należy traktować jako bardzo poważne potwierdzenie naszych podejrzeń.  Dla potwierdzenia wyników testu należny stosować inne laboratoryjne metody identyfikacji. Istnieją na rynku testy działające na zasadzie wykrywania śladów męskiego antygenu PSA zawartego w spermie. Posiadają one dwie niezaprzeczalne wady:

  • Ślady poddane identyfikacji mogą pochodzić z dalekiej przeszłości co uniemożliwia ich personalną identyfikacje. Nie można stwierdzić kto jest ich właścicielem.
  • Uczeni wykryli fakt produkcji męskiego antygenu PSA przez gruczoły przedsionkowe mniejsze kobiety w trakcie ejakulacji. 

Zasady wykonania testu
Może to być pościel, tapicerka, wkładka.
Prawidłowe działanie testu sięga od 72 do 120 godzin po stosunku seksualnym.Test Wierności należy przechowywać w temperaturze pokojowej (20 st.C.) W takich warunkach przechowywania test zachowuje swoje właściwości przez okres 1 roku.
Czas potrzebny na wykonanie testu wynosi od 3 do 5 minut.
Ilość testów, które można przeprowadzić z użyciem jednego opakowania wynosi od 15 do 20 prób.
Semen test przeprowadzany w czasie menstruacji jest także w pełni skuteczny.
Czynności przeprowadzane w trakcie testu wierności nie stanowią żadnego zagrożenia dla osób wykonujących te czynności.
Cena: 299 zł brutto

test wierności

Biuro Usług Detektywistycznych

NO SECRETS

ul. Kopernika 21
87-100 Toruń

+48 530 210 878

kontakt@detektyw-torun.pl 

Licencja

Uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na podstawie Zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz licencji detektywa wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.