Montaż ukrytych kamer

Oferujemy usługę montażu ukrytych kamer w przedmiotach Klienta. Przedmioty te mogą być dodawane (nowe, zakupione przez nasze Biuro Detektywistyczne) lub będące już w posiadaniu Klienta. Ukryte kamery montujemy w obrazach, zabawkach, zdjęciach, segregatorach, meblach, AGD i RTV, a także w pojazdach, biurach i innych miejscach. Po montażu kamera może być sparowana ze smartfonem i Klient ma globalny podgląd tego co dzieje się w jego domu lub firmie (potrzebne jest jedynie hasło dostępu do lokalnego routera). Montujemy mini kamery szpiegowskie z nagrywaniem, które umożliwiają pełen monitoring.

Kamery posiadają własne zasilanie podtrzymujące do ok.12 godzin lub przy dostępie do zasilania sieciowego mogą pracować non stop.

W dowolnych przedmiotach dokonujemy również montażu rejestratora audio z czasem nagrywania do 13 dni (wariant w zależności od wielkości przedmiotu).

Przestań żyć w niepewności, zleć nam profesjonalny montaż ukrytych kamer i dowiedz się, co się dzieje w Twoim domu lub firmie w czasie Twojej nieobecności!

Zadzwoń, by uzyskać profesjonalną pomoc: +48 530 210 878

Gdzie można zamontować ukrytą kamerę? Zobacz nasze przykładowe realizacje:

montaż ukrytych kamer

ukryta kamera
kamera szpiegowska
mini kamera szpiegowska

Biuro Usług Detektywistycznych

NO SECRETS

ul. Kopernika 21
87-100 Toruń

+48 530 210 878

kontakt@detektyw-torun.pl 

Licencja

Uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na podstawie Zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz licencji detektywa wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.